O firmie / O firmie

Witamy na stronie firmy Orto-Prot Jan Kołodyński Świebodzin, lubuskie.


Specjalizujemy się w wykonywaniu protez ortopedycznych, proteza uda, podudzia, protezy rąk na bazie komponentów krajowych oraz z zastosowaniem najnowszych rozwiązań i materiałów światowych firm.

Nie negując przywiązania pacjenta do tradycyjnych rozwiązań np. protezy skorupowe. Oferujemy Państwu nowoczesne rozwiązania protetyczne, fachowość i nieograniczony kontakt z pacjentem, a to zapewnia szybki powrót do pożądanej przez obie strony aktywności.

Zapraszamy też do korzystania z naszych bezpłatnych konsultacji dla pacjentów w oddziałach w Świebodzinie i Zielonej Górze.

W przypadku zaopatrzenia w protezy ponadstandardowe kończyn dolnych, istnieje możliwość testowania wybranych podzespołów.

Prosimy o zapoznanie się z naszym poradnikiem dla amputantów: Po amputacji – poradnik.


Zespół pracowni ortopedycznej
Zespół pracowni ortopedycznej.Ortoprot


Pracowania


Pracowania


Pracownia ortopedyczna Orto-Prot w Świebodzinie

 

Zapraszamy naszych Pacjentów do siedziby firmy, Świebodzin, ul. Łąki Zamkowe 12. Pacownia powstała z myślą o podwyższeniu standardów obsługi i komfortu pacjentów. Udostępniona przestrzeń i nowoczesne wyposażenie, dogodna lokalizacja, parking dla pacjentów oraz obsługa wykwalifikowanego personelu sprawi, że czas spędzony w naszej pracowni upłynie Państwu w miłej atmosferze.

Bezpłatne konsultacje


Zespół pracowni ortopedycznej OrtoProt Jan Kołodyński serdecznie zaprasza osoby po amputacji i ich rodziny na bezpłatne konsultacje.
Prosimy o zapoznanie się z naszym poradnikiem dla amputantów: Po amputacji – poradnik.

Kontakt z nami nie zobowiązuje do nabycia naszych produktów czy usług. Chcemy dzielić się naszą wiedzą, doświadczeniem oraz optymizmem wynikającym z wielu lat współpracy z naszymi podopiecznymi. Bazujemy na obopólnym zaufaniu, które udaje nam się wypracowywać podczas wspólnych dążeń do przywrócenia sprawności podopiecznego w jego środowisku.Nasi technicy nie tylko są doświadczonymi specjalistami w doborze, konstruowaniu i modyfikacji, wdrażaniu i eksploatacji protez, ale niektórzy z nich sami na sobie je testują. Z własnego doświadczenia znają realia osoby po traumie amputacji.

Chcemy przedstawić możliwości osiągnięcia najwyższej możliwej sprawności, poczynając od nastawienia psychicznego, przez pielęgnację kikuta, rehabilitację, wybór adekwatnego zaopatrzenia (protezy) do możliwości i potrzeb pacjenta. Każdy z nas ma inne oczekiwania i aspiracje związane ze swoją aktywnością fizyczną. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom, możemy pomóc w optymalnym wyborze opcji.
Naszym podopiecznym zapewniamy kontakt ze współpracującymi z nami specjalistami różnych dziedzin medycyny, np. chirurgii naczyniowej, ortopedii, ortopedii dziecięcej, rehabilitacji oraz psychologii.

Proponujemy Państwu osobisty kontakt naszych techników, już na oddziale szpitalnym. W wyjątkowych sytuacjach (brak możliwości dojazdu do naszej pracowni) możemy przeprowadzić konsultację w domu pacjenta.
Priorytetem naszej pracowni jest protetyka kończyn, natomiast nasza działalność jak i asortyment indywidualnego zaopatrzenia wciąż się poszerza. Dzięki temu, że działamy jako niewielka firma, możemy naszym podopiecznym poświęcić maksimum swego czasu. Protezy dobieramy adekwatnie do potrzeb oraz warunków fizycznych.

Wyświetl większą mapę


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszych sklepów ze sprzętem ortopedycznym w Zielonej Górze:

Centrum Medyczne ul. Wyszyńskiego 99 pokój 21
Tel. 68 320 17 49

ul. Wazów 6a (parking Urzędu Miasta), Zielona Góra
Tel. 68 420 00 31
Email: sklep@ortoprot.pl


Realizujemy zlecenia Narodowego Funduszu Zdrowia na zaopatrzenie:
protetyka kończyn, proteza uda, proteza podudzia, proteza nogi, proteza ręki, protezy kończyn, protezy nóg, protezy modularne, ortezy AFO, DAFO, KAFO, gorsety ortopedyczne, buty ortopedyczne ORTOPED.

  • POLECAMY

Kot w butachPolecamy 2BEZPŁATNE BADANIE PODOSKOPOWE, BUTY ORTOPEDYCZNE

Polecamy 2kot w butach